PO Automatic Başvurusu | Online Ödeme
Der-Pet Petrol
Ana Sayfa Faaliyetlerimiz Hakkimizda İletişim
V/MAX KURŞUNSUZ BENZİN 95
95 oktanda yüksek deterjan oranı ve yüksek sürtünme önleyici katkısıyla Petrol Ofisi’nin üstün yakıtı: V/MAX Kurşunsuz 95.Formülündeki katkı sayesinde motoru koruyan V/Max Kurşunsuz 95 motoru temizleyerek maximum performans ve maximum ekonomi sağlar.Benzinli araçların ateşleme odasını yağlayarak sürtünmeyi azaltan özel Friction Modifier katık, sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını ve aşınmayı önleyerek motorunuzu korur.V/MAX Kurşunsuz 95 Oktan, geliştirilmiş eşsiz formülü ile motoru daha iyi temizleyerek korurken aynı anda yakıt ekonomisi kazandırır.

V/MAX EURODİZEL
En yüksek setan sayısı ve yüksek deterjan katkısı ile Türkiye’nin tek anti-metalli kara yakıtı! En yüksek setan sayısı sayesinde yüksek performans sağlar.V/MAX EuroDizel, formülündeki güçlü temizleme maddesi sayesinde motoru ilk günkü gücüne kavuşturur.Anti-metalli yakıt, yakıt sisteminde bulunan metal tozlarının enjektörlere vereceği zararı önler. V/MAX EuroDizel yakıt besleme sistemi ve yakıtla teması bulunan korozyon riski altındaki metal parçaların oksitlenmesini önler ve motorun bakım periyodunun uzamasını, bakım masraflarının azalmasını sağlar.Avrupa standartlarına uygun düşük kükürt oranı ile çevre dostudur.

Çok düşük derecelerde bile donmama özelliğine sahip V/Max EuroDizel, içerdiği özel katık ile -20 dereceye kadar donmaz.Yüksek setan sayısı sayesinde silindir içerisinde en iyi zamanlama ile motorun vuruntusuz ve sessiz çalışmasını sağlar.
Petrol Ürünleri Madeni Yağlar  Auto-Matic  Positive Card  Market 
Minimum 1024x768 çözünürlükte izlenebilir© 2011 Der-Pet Petrol